Biz Kimiz?
çekme karavan, moto karavan, karavan imalatı, özel karavan

ORJIN KARAVAN

ORJIN

ORJINCASE® Olarak dört kuşaktır araç kasaları üretiyoruz. Yılların verdiği deneyim ve profesyonellik ile ORJINKARAVAN® adı altında yeni bir projeye imza atıyoruz.

ORJINKARAVAN® adı altında yeni bir hizmet sektörüne attığımız adım ile motokaravan, çekme karavan ve size özel üretim karavanlar imal ederek isteklerinize sorunsuz olarak cevap verme ilkesini taşıyoruz.


Türkiye'nin eşsiz doğal güzelliklerini keşfetmenin şimdi tam zamanı. Sevdiklerinizle baş başa kurallardan bağımsız bir tatil macerası için zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.


Kişiye özel karavan üretimi ile tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de bir doğa sever iseniz doğanın içindeki huzuru ruhunuzda hissedin.

ORJINCASE® | ORJINKARAVAN®

ÖZGÜRLÜĞÜ HİSSET

ORJIN

Kaliteli bir tatil seyahati için hayallerinizi ertelemeyin. Macera ve konfor imkanı sunan sadece size özel bir tatil heyecanı yaşamak için karavan sahibi olmanın tam zamanı. Kaliteden ödün vermeyen ORJINKARAVAN® size özel üretimler ile motokaravan sektöründe öncülük ediyor.

1500

ÜRETİM ALANI

1+

EKİP ÇALIŞANI

500+

MUTLU MÜŞTERİ

1+

YILLIK TECRÜBE

AYRICALIK

ORJIN

Yeni tatil trendi olan karavan tatili ile eğlence ve macera seni bekliyor. ORJINKARAVAN® ile hayata yeni bir adım at. Evinizi aratmayan konfor ortamındaki sadece size özel bir tatil serüveni sizi bekliyor.

Kendi Tatilini Kendin Seç

Sana özel üretim karavan ile sende yeni yerleri keşfet.

ORJINCASE® ve ORJINKARAVAN® güvencesi ile.

+90 850 302 23 22

Senin tarzını yansıtan, sana özel bir karavan için lütfen bilgi alınız.