Huzur Seninle

KAMP YERLERİ

ORJIN

Türkiye’nin eşsiz doğasına ve sahillerine yolculuk yapacağınız muhteşem bir seyahat imkanı sunan karavanlar, uzun ve benzersiz bir maceranın en ideal yolu. Çünkü karavan yolculuğunda, istediğiniz yerde durabilir, istediğiniz zaman denize girebilir ve dinlenebilirsiniz.
AZMAKBAŞI CAMPING

Efsanelere konu olmuş Karia ve Keramos Antik Kentleri civarında, Türkiye’nin en güzel koyları arasında olan Akbük’te, göl kenarında, yaklaşık 6000 m2 alana kurulmuştur. Ülkemizde ve dünyada giderek yaygınlaşan, ekolojik köy konseptini yaşatmaya çalışan, ender campinglerden biridir.

AKYAKA ORMAN KAMPI

Türkiye’nin en gözde kamp alanlarından birisi olan Akyaka Orman Kampı genellikle çevre illerde bulunan doğa severler tarafından ziyaret edilmektedir. Günübirlik aktiviteler, çadır kampı, bungalov kampı ve karavan kampı yapmaya imkan sağlayan Orman Kampı, gizli koyları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

ARTVİN BORÇKA

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Artvin, doğal güzellikleriyle adeta büyülüyor. Macera ve kamp severlere hitap eden Artvin'de bulunan doğal güzellikler, her geçen gün daha da fazla yerli ve yabancı turisti kendisine çekerken, bu doğal güzelliklerin başarılı bir şekilde koruna bilmesi de daha da çok ilgiyi arttırıyor.

YEDİGÖLLER MİLLİ PARK

1642 hektar büyüklüğündeki Yedigöller Havzası, kayan kütlelerin vadilerin önlerini kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yeraltı akışlarıyla birbirine bağlı 7 gölden oluşmuştur. Milli park içindeki “Köyyeri” mevkiinde yeni Bizans dönemine ait bulunan kalıntılardan bir yerleşim yeri olduğu anlaşılmaktadır.

KAŞ CAMPING

1981 den beri doğal ortamı ve sıcak yüzüyle hem dinlenmeniz hem yenilenmeniz için. Kaş’a yürüme mesafesi kadar yakın ama günlük hayatın tüm zorluklarından kilometrelerce uzak. İster modern ahşap evlerde, ister karavanınızda doğallığın ve huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

ADA CAMPING

Cunda Adası tarihinden, lezzetlerine, koylarından, evlerine kadar oldukça özel bir ada. Dar sokaklarda bulunan evlerin mimarisi, kiliseler, iskele karşısındaki Taş Kahve’nin muazzam yükseklikteki tavanı, evlerin camlarındaki rengarenk çiçekleriyle Cunda ziyaretçilerine can alıcı bir atmosfer sunuyor.

Kendi Tatilini Kendin Seç

Sana özel üretim karavan ile sende yeni yerler keşfet.

ORJINCASE® ve ORJINKARAVAN® güvencesi ile.

+90 850 302 23 22

Senin tarzını yansıtan, sana özel bir karavan için lütfen bilgi alınız.